Dekor.pl Aranżacje Wnętrz Mieszkań I Domów

Jasne kolory powiększają optycznie wnętrza i wprowadzają do nich optymistyczny nastrój. Światło, prostota, przepiękny. I jak dla mnie deign bardzo blisko człowieka - brak w nim takiego nadęcia w króe czasami wpadają inwestorzy. Kontakty na ścianie podpisane tak po prostu, półki ze skrzynek, meble z ikea - jest pięknie bez wydawania niewiadomo jakiej kasy. Dom dla człowieka a nie człowiek dla domu. Projektujemy budynki różnym charakterze, od mieszkaniowych, usługowych i biurowych po prywatne domy i rezydencje.
Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami większej przestrzeni, to mamy odpowiednie warunki do zaaranżowania okazałego akwarium w ścianie działowej. Zbiornik umieszcza się wówczas na specjalnej konstrukcji albo szafce- takie rozwiązanie daje możliwość łatwego dostępu do jego wnętrza. Można pójść dalej i wkomponować akwarium we wnękę pod schodami, filar kuchennej wyspy lub konkretny mebel.
Zatem chęć zmiany koloru ścian czy wystroju wnętrz zajmuje mało czasu, dzięki czemu możemy dostosować kolory i odcienie bez poświęcenia na to większej ilości czasu. Podłogi zostały wykonane z olejowanego drewna orzechowego, które świetnie integruje się z lekkimi kolorami ścian, nadając całości efekt żywego naturalnego koloru, który jest miły dla oka. W kuchni i w holu zastosowano posadzkę z marmuru crema marfil, który jest świetnych kontrastem do drewna i nadaje całości elegancki i poważny styl. Drzwi i schody na piętro również są wykonane z orzecha, a kominek, przy którym można spędzaćzimowe wieczory, obłożono płytkami kerlite, które nie tylko zapewniają świetną izolację i są odporne na temperatury, ale również zachowują wygląd, który pasuje do całego wystroju wnętrza.
Warto się zapoznać z tym tekstem przed postawieniem ogrodzenia. Kilka przydatnych wskazówek może nam bardzo pomóc, by potem uniknąć rozczarowania. wiecej info na budowaliśmy się pół roku temu skończyliśmy i długo myśleliśmy nad ogrodzeniem. Marzyłam drewnianym, ale wiadomo jak to jest, trochę koszta nas przerosły, więc skorzystałam z ogrodzeń plastikowych i na razie nie żałuję. Jestem bardzo zadowolona, że tanim kosztem udało nam się uzyskać tak dobry efekt.
Jest to apartament położony w samym sercu dużego miasta, a urządzony w nowojorskim stylu. W sypialni ścianę za łóżkiem ozdabia wysoki, pikowany zagłówek, w salonie zaś na suficie znajduje się zdobiona sztukateria, które wprowadzają ponadczasową elegancję do tego nowoczesnego wnętrza. Charakterystyczne, indywidualnie zaprojektowane fronty szafek kuchennych pojawiają się ponownie na ścianie za telewizorem. Tuż obok telewizora znajduje się ukryte wejście do sypialni z łazienką, zaprojektowane w tym samym stylu, co reszta mieszkania. Druga, mniejsza łazienka wykończona jest płytkami na podłodze i ścianie ułożonymi w jodełkę. Dekoracyjny sufit skontrastowany jest nowoczesną wiszącą lampą. Na ścianie w kuchni znajduje się szkło z warstwowym nadrukiem nieregularnym wzorze z kontrastującą kratą. Kolorystyka wnętrza to szarości i biele, z dodatkiem czarnych elementów i żółtych krzeseł.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Dekor.pl Aranżacje Wnętrz Mieszkań I Domów”

Leave a Reply

Gravatar